dlaczego Meble Designer?

MEBLE DESIGNER jest Autoryzowanym Partnerem Projektowym firmy

Komandor od 30 lat jest wiodącym producentem systemów do drzwi przesuwnych o międzynarodowym zasięgu, który w swojej ofercie od kilkunastu lat posiada również meble na wymiar do kompleksowej aranżacji wnętrz. Długoletni staż oraz doświadczenie, jakie marka Komandor zdobyła przez wszystkie lata działalności, pozwoliły jej wypracować markę, która w jasny i niezachwiany sposób wyróżnia się produktem i usługą zarówno na polskim, jak i światowym rynku.

W Polsce, spośród firm w swojej branży, Komandor posiad największą sieć autoryzowanych punktów, w których klient może skorzystać z fachowej i kompetentnej pomocy.

Komputerowy projekt, wycena oraz porady projektantów są bezpłatne, a wizytę można umówić przez Internet, wypełniając odpowiedni formularz.

 • 01

  Profesjonalizm

Meble Designer to autoryzowany partner handlowy firmy Komandor lidera na rynku mebli na wymiar. Komandor jako pierwszy wprowadził na polski rynek zabudowy z drzwiami przesuwnymi, a szafa Komandor stała się synonimem i pierwowzorem szafy na wymiar, dając firmie Komandor pozycję lidera na rynku w segmencie mebli na zamówienie. Aktualnie w ofercie firmy znajdują się także garderoby, kuchnie i inne meble na wymiar do kompleksowego wyposażenia mieszkania.

 • 02

  Wygoda

Bezpłatną wycenę swojego mebla można umówić przez Internet, niezależnie od miejsca pobytu. Każdy nasz mebel jest prosty w użytkowaniu i łatwy do utrzymania w czystości, a pełna swoboda w projektowaniu szaf, garderób kuchni i mebli pozwala tworzyć optymalne rozwiązania, które zaspokoją indywidualne potrzeby naszych Klientów.

 • 03

  Funkcjonalność

Rozwiązanie szyte na miarę to gwarancja, że zamówiony meble będzie pod każdym względem spełniał Twoje oczekiwania i zaspokajał Twoje potrzeby. Łatwo dopasujesz go do swojego wnętrza i stylu życia, zarówno pod względem wyglądu jak i funkcji, które ma spełniać. Dobrze dopasowanym meblem możesz zabudować w dowolny sposób każdą, nawet najmniejszą przestrzeń w swoim otoczeniu.

 • 04

  Bezpieczeństwo

Elementy mebli wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Drzwi przesuwne wyposażone są w mechanizmy zapewniające cichą oraz lekką jazdę i zabezpieczające jednocześnie przed wypadnięciem z toru. Wszystkie lustra i szkła są podklejane folią zabezpieczającą przed odpryskiwaniem szkła i zwiększającą odporność na stłuczenia.

 • 05

  Trendy

W sposób ciągły analizujemy rynek meblarski, uczestniczymy w targach i pokazach związanych z branżą meblarską, aby proponowane przez nas rozwiązania i materiały wpisywały się w aktualnie obowiązujące trendy w meblarstwie światowym.

 • 06

  Elegancja

Staranny dobór proporcji, kolorów i materiałów sprawia, że proponowane przez nas rozwiązania z drzwiami przesuwnymi, uchylnymi czy składanymi wyglądają niezwykle harmonijnie i naturalnie, a jednocześnie nowocześnie i elegancko w każdym pomieszczeniu.

 • 07

  Szeroka gama barw i wypełnień

Bogata paleta kolorów obramowań drzwi, płyty laminowanej w najnowszych dekorach i strukturach, szkło lakierowane matowe, ornamentowe lub z grafika, lustra, forniry, akryle, lakiery czy inne materiały na zamówienie, pozwalają dobrać rozwiązania idealnie pasujące do każdego pomieszczenia.

 • 08

  Najlepsze na rynku materiały

Stosujemy najnowocześniejsze materiały tylko od sprawdzonych dostawców: wytrzymałe aluminium, głęboko cynkowaną stal na profile, bezpieczne szkło i lustra, najwyższej jakości płyty laminowane, czy wysokoudarowe, samosmarujące polimery na mechanizmy jezdne. Wiemy bowiem, że jakość materiałów przekłada się na jakość i trwałość oferowanych przez nas produktów.

 • 09

  Kształty i wymiary

Nasze zabudowy i meble mogą mieć dowolne proporcje: od wąskich i wysokich po niskie i szerokie. Taka różnorodność kształtów oraz wymiarów, pozwala zaspokoić wymagania każdego i stworzyć niepowtarzalne oraz oryginalne wzory mebli do każdego typu pomieszczenia od klasycznych po wnętrza pod skosami.

 • 10

  Autorski program do projektowania

Konsultanci projektu oraz Projektanci firmy Komandor do projektowania mebli, wykorzystują program KOMANDOR DESIGNER, w którym można w technice 3D wykonać wstępny projekt komputerowy szafy i garderoby. Oznacza to, że przed dokonaniem zakupu szybko zwizualizujesz, rozplanujesz i wycenisz planowaną zabudowę.

 • 11

  Kompleksowe usługi

Jesteśmy z Klientem na każdym etapie procesu zakupowego. Nie tylko doradzamy i wspólnie projektujemy wymarzone meble, ale także dowozimy je pod wskazany adres i montujemy z największą starannością. Aranżujemy i meblujemy wszystkie wnętrza, więc nie musi szukać już innych wykonawców.

 • 12

  Gwarancja autentyczności produktu

Elementy systemów jezdnych sygnujemy logo i nazwą Komandor. Zamontowane meble znakujemy metalowym emblematem z logo firmy umieszczanym na górnym torze. Do każdej zakupionej zabudowy klient otrzymuje kartę gwarancyjną, kartę montażu oraz fakturę.

 • 13

  Produkt polski

Wszystkie meble powstają w zakładach produkcyjnych w Polsce. Systemy i rozwiązania do naszych mebli zostały zaprojektowane i są produkowane w Zakładzie Produkcyjnym w Radomiu. Używamy tylko najlepszych surowców, które gwarantują wykonanie produktów solidnych, trwałych i najlepszej jakości.

 • 14

  Swobodny wybór

Oferta systemów, surowców i produktów jest bardzo szeroka. Każdy klient znajdzie materiał oraz kolor, który najbardziej mu odpowiada i będzie pasował do wnętrza, które planuje urządzić oraz Jego gustu.

 • 15

  Gwarancja ceny

Dzięki autorskiemu programowi DESIGNER do projektowania mebli na wymiar, ich wyceny są przejrzyste, dokładne i zależne tylko od wyboru klienta. Na każdym etapie projektowania klient dokonując zmian w zabudowie otrzymuje jednocześnie skorygowaną cenę końcową swojego mebla.

 • 16

  Produkt na wymiar

Każdy produkt, dzięki usługom pomiaru, projektu oraz profesjonalnego montażu, jest idealnie dopasowany do miejsca, w którym ma być zamontowany. Bardzo dokładnie aranżujemy przestrzeń, aby była funkcjonalna, praktyczna i jednocześnie odpowiadała klimatowi wnętrza.

 • 17

  Transport i montaż

Produkty dostarczamy bezpośrednio do domu Klienta w ustalony terminie, a montaż wykonywany jest przez licencjonowane grupy montażowe, które dokładają wszelkiej staranności, aby usługa została wykonana na najwyższym poziomie i zgodnie ze standardami ustalonymi w Koncernie.

 • 18

  Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Elementy Komandor objęte są okresem gwarancyjnym, w ramach którego naprawy i wymiany dokonywane są bezpłatnie w zakresie udzielonej gwarancji. Po upływie terminu gwarancyjnego produkty objęte są serwisem pogwarancyjnym realizowanym na zgłoszenie klienta.

Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdym momencie możesz wyłączyć ich obsługę. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Polityka Prywatności    Ciasteczka
AKCEPTUJĘ
Scroll to Top