• Meble Designer to autoryzowany partner handlowy firmy Komandor.

  • Jesteśmy firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży meblowej.
    Dzięki ścisłej współpracy z firmą Komandor zapewniamy klientom meble i rozwiązania najwyższej jakości, które poprzez swoją funkcjonalność, trwałość i elegancję przyniosły marce Komandor wiele nagród i wyróżnień.

  • Bogata gama kolorystyczna i stylistyczna obramowań drzwi oraz różnorodność wypełnień: lustra, szkła, płyty, lakier, fornir, pozwalają na komponowanie dowolnych i oryginalnych zestawień. Oprócz szaf i garderób w naszej ofercie znajduje się także duży wybór łóżek, komód, biurek i zabudów kuchennych. Dzięki personalizacji rozwiązań jesteśmy w stanie stworzyć każdy rodzaj mebli na wymiar, do aranżacji dowolnego wnętrza.

Jak działamy?
Salon w połączeniu z kuchnią systemem Lumii z kanapą i krzesłami

Znajdź inspiracje swojego wnętrza pośród naszych inspiracji.

Wypełnij krótki formularz i zamów bezpłatną wycenę. Tylko wypełnienie formularza gwarantuje Ci możliwość skorzystania z wszystkich aktualnie dostępnych form promocji i pakietów korzyści.

Gwarantujemy jednakowy poziom cenowy dla wszystkich naszych projektów zgodny z poziomem cenowym firmy Komandor.

Konsultant projektu firmy Komandor skontaktuje się z Tobą aby domówić szczegóły projektu i bezpłatnej wyceny.

Jeżeli przygotowana przez Konsultant projektu firmy Komandor wstępna wycena, będzie dla Ciebie satysfakcjonująca, wówczas umówimy się na bezpłatny pomiar w Twoim domu. W tym celu Projektant firmy Komandor skontaktuje się z Tobą aby umówić się w dogodnym dla Ciebie czasie.

Jeżeli pomiary zostały wykonane i jesteś gotowy, wówczas Projektant firmy Komandor podpisze z Tobą stosowne zamówienie na wykonanie mebli.

Teraz przyszedł czas na transport i montaż Twoich mebli. Pamiętaj, że transport i montaż jest zawsze uwzględniony w końcowej wycenie.

Teraz możesz cieszyć się z użytkowania mebli Komandor.

Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdym momencie możesz wyłączyć ich obsługę. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Polityka Prywatności    Ciasteczka
AKCEPTUJĘ
Scroll to Top